Reference mých spokojených zákazníků

Alois Hadamczik, trenér, podnikatel

Práce těchto kameníků si velmi vážím, znám je už od roku 1973, kdy stavěli kamenný sokl u mého bratra Evžena v Opavě. Já jsem jim tehdy dělal pomocníka. Oceňuji zejména korektní jednání, profesionální přístup a perfektně odvedenou práci. Kamenné zdivo od nich je jako namalovaný obraz, nejsou to snad řemeslníci, ale umělci.

Pokud se ještě někdy rozhodnu realizovat kamennou stavbu, nebudu uvažovat o nikom jiném.

Realizace stavby kamenného krbu (2005 a 2010)

Alexandra Schwarzová, nehtové studio SENDY

Chci vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci. Byla provedena kvalitně, odborně a v požadovaném termínu. Mohu jenom doporučit.

Zhotovení kamenné dlažby a schodu pro vstup do rodinného domu. Realizace podzim 2008

Mgr. Boris Cvek, Ph.D

Vynikající domluva, spolehlivost a kvalita, výsledkem je téměř umělecké dílo. Místní konkurence říká, že takto esteticky krásnou kamenickou práci nikdo v širokém okolí neudělá. Upoutá pozornost každé návštěvy. Těším se na další spolupráci.

Zhotovení kamenných schodů (léto 2012) a kamenného zdiva (léto 2014).

Ing. Ludmila Bubeníková, starostka obce Velká Polom

S panem Zmarzlákem spolupracujeme v obci Velká Polom již delší dobu. Velmi dobrá komunikace, odbornost, kvalita, přijatelné ceny a slušné chování . . . to vše je u této firmy samozřejmost, a my se k ní rádi vracíme.

Oprava a stavba nové hřbitovní zdi (2012, 2013, 2014). Stavba kamenných zídek (2017).

Jaroslav Hendrich

S panem Zmarzlákem se znám více než 30 let . Vážím si ho za jeho profesionální přístup, kvalitní a v termínu odvedenou práci. Těším se a věřím, že v příštím roce zrealizujeme další zakázku, která trvale zhodnotí a zkulturní ráz mého pozemku. Milane, děkuji.

Realizace stavby opěrné zdi a krbu (léto 2006). Stavba kamených zídek (2017).

Ivana Popíková, Popina sport Bruntál

Děkujeme za skvěle provedený sklep, krb a sloupky u brány.

Zhotovení sklepu a krbu (podzim 2008) a sloupků u brány (podzim 2014).

Stavební firma Ing. Vít Lesák

Firmu p. Zmarzláka jsme oslovili již několikrát a pokaždé odvedli vynikající práci. Jsou to šikovní kameníci za kterými zůstává nádherná a kvalitně odvedená práce.
Rádi s nimi budeme spolupracovat i příště.

Zhotovení kamenného zdiva kaple Guntramovice (jaro 2011), chrlič minigolf Kravaře (léto 2011) a pension Červenohorské sedlo (podzim 2014).

Petr Langa, jednatel společnosti SAPPEX TRADE s.r.o.

Při stavbě rodinného domu jsme se rozhodli pro zhotovení kamenného soklu, schodů, komínů a krbu. Pro realizaci jsme si vybrali firmu Milana Zmarzláka. S průběhem prací jsme byli velmi spokojeni, kameníci odvedli opravdu velmi dobrou práci. Rychlost, přesnost, odbornost, svědomitost byla pro všechny samozřejmostí.
Určitě můžeme doporučit.

Zhotovení kamenného soklu, schodů, komínu a krbu.